Skip to content

+420 604 996 046

doplňky

Žaluzie horizontální

Horizontální žaluzie splňují svým vzhledem a funkčností požadavky na zastínění všech typů oken. Naklápění a vytahování lamel, je řešeno pomocí plastového kuličkového řetízku. Barevné provedení hliníkových lamel, je od základní bílé, až po imitaci dřeva.

Roletky den a noc

Rolety Den a noc jsou velmi oblíbeným a praktickým stíněním domácností i kanceláří. Jednoduchý princip střídání průhledných a neprůhledných pásů látky dovoluje plynule regulovat stínění přes den a v noci zajistí soukromí. Při navíjení látky do či z rolety se pásy látky plynule překrývají a regulují průnik světla do místnosti. Nabízíme široké spektrum látek a barev.

  

Látkové rolety

Látkové rolety se opět vrací do módy. Chrání domov před slunečním světlem, teplem a nežádoucími pohledy zvenčí. Díky modernímu designu se stanou elegantním a krásným dekoračním doplňkem Vašeho interiéru. Díky množství barev látek, ze kterých si můžete vybírat, tvoří látkové rolety také výrazný designový prvek vašeho domovaRolety jsou stále oblíbené i proto, že kryjí skleněnou plochu okna ze 100%. Neprosvítá ani paprsek slunečního světla, jelikož v látce rolety nejsou žádné mezery. V porovnání se žaluziemi, nebo roletami Den a noc, je pomocí látkových rolet snazší docílit úplného zatemnění.

Termo rolety

Jak už napovídá název, termo rolety pracují kromě světla hlavně s teplem. Připomínají běžné rolety do oken, ale jsou vybaveny TERMO látkou pro úplné zatemnění a ochranu před horkými letními dny. Velkou výhodou termo rolet je, že v létě chrání místnost před přehřátím a v zimě zabraňuje úniku tepla z místnosti.

Termo rolety patří mezi běžné látkové rolety. Rozdíl je zejména v použité látce, která svými vlastnostmi umožňuje blokování jak světla, tak hlavně tepla. Vždy si tedy můžete nastavit přesně tu teplotu, která Vám vyhovuje, nezávisle na počasí či roční době.

Okenní sítě

Okenní sítě jsou vhodným řešením ochrany proti hmyzu. Lze je použít do všech současných typů oken.Sítě se upevňují na venkovní rám.Rám sítí je zhotoven ze skelných vláken.

ADRESA

Za Tratí 1706, Veselí nad Moravou, 69801

telefon

+420 604 996 046

E-MAIL

pesa-okna@seznam.cz